-->

10 Mart 2013 Pazar

2 Maşukiye Gezimiz


Geçen haftasonu İzmit'teydim.Bir arkadaşımla birlikte Maşukiye'ye gitmeye karar verdik.İyi de yaptık :) Güzel görüntüsü ve temiz havası çok iyi geldi.Arada böyle doğaya yolculuk etmek gerek.

Biz ulaşım olarak otobüsü tercih ettik.Otobüs tam olarak doğanın içinde şelaleye ve alabalık tesislerine yakın olan restaurantların yakınında bir yerde indiriyor.
Biz mekan olarak Yazıcılar Restaurant'ı tercih.Burası ayrıca bir otel olarak da kullanılıyor.Gidip haftasonunuzu bu otelde doğa içinde geçirebilirsiniz.
Ben yemek olarak kiremitte köfte seçtim arkadaşım da kiremitte mantarı tercih etti.Her ikisi de gayet lezzetliydi.Tatlı olarak da fırında sütlacı tercih ettik.Üzeri fındıkla süslü olan sütlaç bizim için güzel bir tercih oldu :)Ayrıca hediyelik alışverişi için de küçük dükkanlar bulunuyor.Biz hatıra olarak kalsın diye minyatür yüzük aldık.Bizi izleyen bu küçük misafiri görebildiniz mi :)

 
Pin It

2 yorum:

  1. Fotoğraflar harika, eline sağlık, ayrıca paylaşım içinde şahsım adıma teşekkür ederim.

    Maşukiye'nin İzmit'in hangi mevkiinde (ulaşım) olduğunu söylerseniz mutlu olurum :
    sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. Ben teşekkür ederim :) Maşukiye, Kartepe ilçesinde.Gittiğimiz mekanı şu siteden de inceleyebilirsiniz. http://yazicilarotel.com.tr/?

    YanıtlaSil

"Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler." demiş Mevlana.Aynı duygularda buluşmak dileğiyle :)

Sadece adınızı yazarak üye olmadan da yorum bırakabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...