-->

19 Temmuz 2010 Pazartesi

2 Bir Aşk Masalı (Tutulma-Eclipse)

Kimine göre çocuksu, kimine göre saçma, kimine göre gereksiz gelen Alacakaranlık Serisi benim için bir Aşk Masalı.Tıpkı dünyada 50 milyonun olduğu gibi.Tabi ki meyve veren ağaç taşlanır.

Kitaplar hakkında okuyucuya hiçbir faydası yok gibi eleştiriler duydum.Fakat bence çok büyük bir faydası var; çünkü insanlara okuma sevgisini veriyor.Bu kitapları okuyan insanların artık fazla kitap okuduğunu, okumaya istekli olduğunu görüyorum.Tabi her yaş grubuna uygun değiller.Belli bir yaş grubunun üstündekiler okumalı.Ben hep beğenerek kitaplarını okudum ve filmlerini izledim.3. filmi de çok beğenerek izledim.3. film bence 2. filmden daha güzeldi.Çünkü Edward ve Bella'nın aşkı daha çok ön plandaydı.Her ne kadar Jacop araya kaynak yapsa da Bella eninde sonunda doğru yolu bulacak :)

Sınavım yüzünden filme çok geç gittim.Ama iyi oldu.Kafam rahattı en azından.Dediğim gibi 2. filmden daha güzeldi.Savaş sahneleri ve romantik kısımlar güzeldi.Bu filmde farklı olarak yeni Victoria'yı ve Jasper'ı sevdim :) Şimdiden 4. filmi sabırsızlıkla bekliyorum.İzlemeyen varsa bir an önce gidip izlemeli.


Pin It

2 yorum:

  1. 3 ü izlemek için sabırsızlanıyorum:)

    YanıtlaSil
  2. Diğer ikisini izlediysen bunu da bir an önce izlemelisin :) Ben izlemek için bu kadar bile zor bekleyebildim :)

    YanıtlaSil

"Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler." demiş Mevlana.Aynı duygularda buluşmak dileğiyle :)

Sadece adınızı yazarak üye olmadan da yorum bırakabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...