-->

6 Eylül 2011 Salı

2 Bir Yanımız da Sevdiklerimizle Birlikte mi Gider?

Bayram tatilinde Balıkesir'deydim.Altınoluk'a tatil yapmaya gittik.Cumartesi sabah döndük.Evde oturmaktan sıkılıp bunalmışken tatil iyi geldi :)

Gelir gelmez ayağımızın tozuyla çok yakın bi arkadaşımın kınasına gittik.Birlikte başladık okula biz.El ele ürkek gözlerle okula gidişimizi hatırlıyorum :) Birbirimizden güç almıştık o zamanlarda.En güçlü yanı olmuştuk birbirimizin.Sonra 19 yıllık bir arkadaşlık hikayesi.

Her zaman görüşemesek de fırsatını buldukça bir araya geldik.Görüşmediğimiz günlerin acısını çıkardık.Neler oldu bitti hepsini zaman yettiğinle özetledik.En önemli anlarımızda hep destek olduk.O gece de öyleydi.Onun en önemli anlarından biriydi.Kınası olacak sonraki gün kilometrelerce öteye gidecekti.Artık öyle ha deyince görüşemeyecektik.

Eğlence bitti zaman vedalaşma zamanı.Kimbilir bir daha ne zaman görüşücez.Oturup sohbet edicez.Dolu dolu gözlerle son bir veda sarılması yaptık...

İçim buruk şimdilerde.Bir yanım boş gibi.En sevdikleri gitti mi insanın, bir yanı da onlarla mı gider?...
Pin It

2 yorum:

 1. merb.M.M tatlı bir tatil geçirdiğini umuyorum,bayaram da altınolukaymışın oksijen cennettinde bende güre'deyim 2 aydır ama için de kalmıyorum dağ evinde kalıyorum sadece alışveriş için iniyorum bazende edremite gidiyorum.
  eh insanların sevdiklerinden ayrılmasının ne denli zor olduğunu da bilenlerdenim, dünya küçük bakarsın ummadığın bir zaman da görüşebilirsiniz, yaşam engebelerle dolu süprizlerle süslü, herşey insanlar için sevmeler de ayrılıklarda, yeterki tanrım insanları sağlıksız caresiz bırakmasın.
  mutlu gelecekler diliyorum herşey dilediğin gibi olsun.nd
  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Nida Ersin, demek ki aynı yerde tatildeymişiz.Ara ara geçiyorduk biz de Güre'den.
  Zaten güzel şeyler beklemediğin anda gerçekleşiyor.Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Mutluluk hepimizi bulsun.

  YanıtlaSil

"Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler." demiş Mevlana.Aynı duygularda buluşmak dileğiyle :)

Sadece adınızı yazarak üye olmadan da yorum bırakabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...